THE 2-MINUTE RULE FOR قند و خند جدید

The 2-Minute Rule for قند و خند جدید

The 2-Minute Rule for قند و خند جدید

Blog Article

سطح قند خون طبیعی برای افراد مبتلا به دیابت نوع ۱ یا نوع ۲ مهم است. اگر دیابت دارید، ردیابی قند خون می تواند به پیشگیری از عوارض جدی سلامتی کمک کند.

مهم ترین راه کنترل پیش دیابت کاهش وزن و رعایت تغذیه است. چربی خون به ویژه تری گلیسیرید و قند خون باهم بالا می روند و هر کدام علت دیگری نیستند.

برای تشخیص افزایش قند خون باید میزان کتون موجود در ادرار مورد بررسی قرار گیرد که این آزمایش به وسیله کیت تست بدون نیاز به نسخه از داروخانه‌ها قابل خرید می‌باشد؛ پس از تهیه کیت تست کتون موجود در ادرار را مورد بررسی قرار دهید.

همچنین بخوانید:  کم کاری تیروئید: علائم، درمان قطعی، گیاهی و طب سنتی، رژیم غذایی کم کاری تیروئید

ناشتا بودن به معنی این است که شما به مدت حداقل ۸ ساعت غذا یا آب و مایعات استفاده نکرده باشید.

روش استفاده از روغن کرچک برای چروک دور چشم + خواص آن برای پوست

باوجود اینکه هنوز هیچ شواهد قطعی وجود ندارد که نشان دهد چگونه سیب زمینی شیرین به تثبیت و کاهش قند خون در انسان‌ها کمک می‌کند، بدون شک یک ماده غذایی سالم، مغذی و دارای شاخص گلوکز کم محسوب می‌شود. می‌توانید این دو ماده غذایی را در انواع مختلف غذا از سرخ‌کرده تا بخارپز و آب پز مصرف کنید.

همچنین می توانید دو چوب دارچین را در ۱ و نیم فنجان آب به مدت ۵ دقیقه در ظرفی جوش داده و در آن را بگذارید و به مدت ۲۰ دقیقه دیگر بجوشانید تا چای دارچین آماده شود.

بیشتر بخوانیم: تست فولیک اسید خون؛ نحوه انجام این آزمایش چگونه است؟

 فلفل کاین همچنین یکی از بهترین مواد غذایی ضد التهابی موجود است.

۱/۴ قاشق چایخوری فلفل کاین را به ۱ قاشق چایخوری عسل اضافه کنید، آن را کاملا مخلوط کنید. این ترکیب را چند بار در روز مصرف کنید.

ترکیبات پلی فنیک موجود در بامیه به کاهش میزان گلوکز خون و کنترل دیابت کمک می کنند. بامیه به کنترل سطوح نام دیگر بیماری قند خون چیست چربی خون نیز کمک می کند که به مزایای آن می افزاید.

مطلب مرتبط:  درمان قطعی دیابت به طور طبیعی فقط در هشت روز

اگر نتیجه ۲۰۰ میلی‌‌گرم بر دسی‌لیتر و بیشتر از آن باشد، یعنی به دیابت مبتلا هستید.

Report this page